خانه / زیبایی و جذابیت / با دانه های سرسیاه پوست خود خداحافظی کنید!

با دانه های سرسیاه پوست خود خداحافظی کنید!

با دانه های سرسیاه پوست خود خداحافظی کنید!Reviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Jan 7Rating:

با دانه های سرسیاه پوست خود خداحافظی کنید!

دانه های سرسیاه منافذ پوست هستند که با چربی طبیعی پوست (سبوم) و یا سلول های مرده پوست پرمی شوند.

شستشوی بیش ازحد صورت راه مناسبی برای خلاص شدن ازدست جوش های سرسیاه نیست چون اینکارفقط پوست را خشک می کند و باعث می شود که پوست برای مراقبت ازخود چربی بیشتری تولید کند.

استفاده ازاسکراب شکرو یا نوارهای مخصوص برداشتن دانه های سرسیاه بیش از2 تا 3 باردرهفته توصیه نمی شود.

ما روش های زیر را برای خداحافظی با دانه های سرسیاه پوست به شما توصیه می کنیم :

استفاده ازماسک سفیده تخم مرغ

سفیده و زرده تخم مرغ را جدا کنید و یک لایه نازک ازسفیده را برروی پوست خود قراردهید. سپس دستمال کاغذی روی آن گذاشته و بآرامی فشاردهید.

پس ازخشک شدن ماسک یک لایه دیگرازسفیده تخم مرغ روی پوست بمالید . این کاررا می توانید 3 تا 5 بارپس ازخشک شدن هرلایه تکرارکنید.

تصویر مرتبط

پس ازخشک شدن صورت خود را بشویید و خشک کنید و ازمرطوب کننده استفاده کنید.

استفاده ازماسک شیرو عسل

عسل دارای خواص ضد باکتری است و اسید لاکتیک موجود درشیربه نرمی و انعطاف پذیری پوست کمک می کند. وقتی این دو ماده با هم مخلوط شوند مانند چسب عمل می کنند.

یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق چای خوری شیر را باهم مخلوط کرده و گرم کنید. سپس یک لایه نازک ازآن را برروی دانه های سرسیاه قراردهید و یک تکه پارچه روی آن قراردهید.

پس ازحداقل 20 دقیقه نواررا بردارید و پوست را با آب سرد بشویید و مرطوب کننده بزنید.

استفاده ازماسک دارچین و عسل
دارچین و عسل ترکیب فوق العاده ای برای خلاص شدن از دانه های سرسیاه است. خاصیت ضد باکتریایی عسل می تواند مانع ابتلا به آکنه می شود.

همچنان که گرفتگی منافذ پوست را ازبین برمی دارد. دارچین باعث بهبود و افزایش گردش خون می شود و درنتیجه پوست صاف، سالم و درخشان می شود.

تصویر مرتبط

مقداری پودردارچین و عسل را با هم مخلوط کنید تا خمیری به دست آید.

این خمیر را بصورت لایه نازکی روی پوست بمالید و روی آن پارچه تمیزی قراردهید. پس از3 تا 5 دقیقه صورتتان را بشویید و مرطوب کننده بزنید.

درمان روزانه دانه های سرسیاه با آب

روزی دو بارصورت خود را با آب بشویید و با یک حوله نرم خشک کنید. سپس مرطوب کننده بزنید.

استفاده ازتونر برای منافذ تنگ تر

دانه های سرسیاه به علت بازبودن منافذ پوست بوجود می آیند. استفاده ازآب لیمو به جمع شدن منافذ و روشنترشدن پوست کمک می کند. اما پوست را نسبت به نورخورشید حساس می کند.

تصویر مرتبط

مقداری آب لیمو روی یک گلوله پنبه بریزید و روی جوش های سرسیاه بمالید. سپس صورت خود را بشویید و مرطوب کننده بزنید.

پس ازاستفاده ازماسک آبلیمو حتماً ازضد آفتاب استفاده کنید.

استفاده ازماسک آب و جوش شیرین

با آب و جوش شیرین مخلوطی درست کنید وآن را با حرکات دایره مانند به پوست بمالید. سپس پوست خود را شسته و خشک کنید و مرطوب کننده بزنید.

لایه برداری با شکر

سلول های مرده پوست باعث مسدود شدن منافذ پوست شده و دانه های سرسیاه، آکنه، سرسفید ایجاد می کند. لایه برداری سلول های مرده پوست را ازبین می برد.

همچنین گردش خون را موقتاً افزایش می دهد و پوست را نرم، سالم و درخشان می کند.

تصویر مرتبط

یک قاشق شکرسفید یا قهوه ای را با 4 قاشق غذاخوری روغن جوجوبا مخلوط کنید و مقدارکافی ازآن را با سرانگشت روی پوست قرارداده و ماساژدهید.

انجام این کار بیش از 2 تا 3 باردرهفته باعث خشکی پوست می شود.

روغن هسته انگور، زیتون و یا روغن بادام شیرین جایگزین های مناسبی برای روغن جوجوبا هستند.

استفاده ازتونر سرکه و نعناع

سه قاشق غذاخور ی سرکه سیب را با سه قاشق غذاخوری برگ خرد شده نعنا تازه مخلوط کنید. این مخلوط را با یک گلوله پنبه تمیز روی جوش های سرسیاه قراردهید و صبح بشویید.

نعنا حس خنکی به پوست شما می دهد و التهاب را کاهش می دهد.

توجه داشته باشید که عواملی مانند ژنتیک، سن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید دربزرگ شدن منافذ پوست و بروزدانه های سرسیاه مؤثرهستند.

منبع:  http://everydayroots.com/

نگارنده و مترجم:  مینو شفیعی

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

درباره دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود. ******************************************************* سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند. ********************************************* برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.