خانه / جوانسازی / بازسازی پوست با لیزر فراکشنال

بازسازی پوست با لیزر فراکشنال

بازسازی پوست با لیزر فراکشنال

دانستنیهایی در مورد بازسازی پوست با لیزر فراکشنال

هر کسی که پوست او نشانی از پیری دارد، گزینه ایی مناسب برای بازسازی پوست با لیزر فراکشنال پیکسل ™ است. این روش به ویژه برای کسانی که درمان های غیر تهاجمی و سبک تر می خواهند بسیار مناسب است. این روش باعث درخشندگی پوست می شود.

این نوع لیزر با احیای زخم جوش و آسیب های نور خورشید، پوست را بازسازی می کند. برای این کار هزاران سوراخ کلاهی با اندازه میکروسکوپی بر پوست ایجاد میکند که پوست سالم اطراف این سوراخ به سرعت التیام یافته و بازسازی می شود.

این درمان کمتر از 30 ثانیه زمان می برد. باعث قرمزی و گرگرفتگی شبیه آفتاب سوختگی می شود که در رویه درمان امری طبیعی است. پزشک متخصص، تشخیص درمان با این لیزر را می دهد.

مزایای بازسازی پوست با لیزر فراکشنال پیکسل ™

– دستیابی به نتایج چشمگیر

– بهبودی و بازیابی سریع

– پاکسازی پوست آسیب دیده از نور خورشید، جای جوش، پالایش منافذ، ترکیب رنگدانه ناهموار، مسطح سازی خطوط نازک، چین و چروک

 

مرکز تحقیقات لیزر درمانی کلینیک آلومینا

درباره گروه پژوهشی پوست و لیزر مو

سایت فوق تخصصی اطلاع رسانی تهران اسکین بهترین مراکز لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کشور و تنها مرجع مستقیم پوست و مو در کشور است که فارغ از مباحث تجاری (بازاری) و بطور مستقیم توسط چندین متخصص پوست و مو اداره میشود.
*******************************************************
سایت تخصصی ما به معرفی بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تمام کشور می پردازد. در حال حاضر چندین مرکز تخصصی در تهران و چندین مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی در شهرستانها که با دستگاههای اختصاصی لیزر (الکساندرایت و دایود) فعالیت می کنند در سایت معرفی شده اند که همگی مراکز دارای بهترین سطح استاندارد لیزر موهای زائد هستند و همچنین قیمت و کیفیت مشابهی را در سراسر کشور ارائه می دهند.

*********************************************
برای دیدن نشانی و اطلاعات شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.