خانه / انواع روش های لیزر موهای زائد بدن / معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)Reviewed by اپلیکیشن آنلاین نوبت بان on Dec 18Rating: 3.5معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)متن حاضر به معرفی و شرح جزییات استفاده از اپلیکیشن چند منظوره نوبت بان می پردازد. نوبت بان یک اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین به مردم سراسر کشور برای انجام آزمایش های پزشکی-درمانی می باشد. به راحتی با موبایل همراه، تبلت یا لپ تاپ می توانید نوبت دلخواه خود را انتخاب نمایید. این اپلیکیشن چندین مزیت دارد که در ادامه توضیح می دهم.

🌹معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)🌹

به صوت زیر گوش دهید:
متن حاضر به معرفی و شرح جزییات استفاده از اپلیکیشن چند منظوره نوبت بان می پردازد. این اپلیکیشن چندین مزیت دارد که در ادامه توضیح می دهم.

اپلیکیشن رایگان nobatban
اهمیت انجام آزمایشهای تشخیصی-آنالیزی در یک مرکز معتبر

پزشکان ممکن است علاوه بر معاینه و بررسی سابقه پزشکی بیمار، انجام یک سری آزمایشات از بدن را نیز نسخه کنند. هر چه قدر آزمایشگاه یا مرکز انجامِ یک تست معتبرتر باشد، نتایج و تفسیر آن تست نیز دقیق تر خواهد بود. در نتیجه ی یک آزمایش دقیق و عاری از خطای آنچنانی، علت ناخوشی یا بیماری بهتر، برای مثال علت بروز یک عفونت جدی، تشخیص داده شده و در نهایت بیمار بهتر مدیریت و درمان می شود.

بسیاری از بیماری ها به آسانی قابل تشخیص نیستند. بعضی از آن ها مرزهای مشترکی دارند. برای مثال،  ضایعات و توده های پوستی یا زیرپوستی بسیار متنوع و نزدیک به هم هستند. ممکن است پزشک برای تشخیص نوع یک ضایعه یا توده پوستی، علت بروز آن و تجویز دارو، از آزمایش های خاصی کمک بگیرد.

همچنین، برای تشخیص اینکه آیا یک بیماری خوش خیم می تواند به بدخیم و جدی تبدیل شود یا نه، باید آزمایش انجام شود.

Picto 1516154956603 - معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

اپلیکیشن رایگان نوبت بان nobatban: چند سوال؟
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

آیا تا به حال پیش آمده به یک مرکز تصویربرداری یا سونوگرافی مراجعه کنید که در بیان نتیجه یا تقسیر تست خطا کند؟

آیا به تنهایی می توانید از عملکرد دستگاه های اندازه گیری و تصویر برداری یا آنالیزگر در آزمایشگاه ها مطمئن باشید؟

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که ممکن است برخی مراکز در انجام تست های پزشکی بهتر و دقیق تر عمل کنند؟

نکته: تجهیزات پزشکیِ شامل انواع دستگاه های تصویربرداری، اندازه گیری، تشخیصی و آنالیزگر، غربالگری، آسیب شناسی و غیره می باشند. این دستگاه ها هر کدام توسط شرکت هایی ساخته شده اند. آزمایشگاه های معتبر از دستگاه های پیشرفته، مجهز به سیستم های نرم افزاری و به روز بهره می برند.

معرفی اپلیکیشن رایگان Nobatban

در دنیای امروز “زمان و سرعت” واحدهای پولی مهمی هستند. دنیای پزشکی نیز برای عقب نماندن از قافله ی زمان و سرعت، از فن آوری های ارتباطات اینترنتی و الکترونیک با مردم بهره می برد.

مجموعه سبز و سالم و جایروس کلینیک یک اپلیکیشن تلگرامیِ بسیار قدرتمند به نام “نوبت بان” طراحی کرده است. به کمک نوبت بان می توانید آزمایشگاه ها و مراکز معتبر شهر خود را شناسایی کنید. بدون اتلاف هیچگونه وقت یا هزینه ای در ترافیک، دود و هوای آلوده یا سرما و گرمای زمستان و تابستان، از هر نقطه ای نوبت بگیرید.

اپلیکیشن رایگان nobatban- آزمایشگاه ها؟

تیم هوش مصنوعی نوبت بان تمامی اطلاعات جامع هر آزمایشگاه یا مرکز پزشکی معتبر را وارد اپلیکیشن کرده است. باید از یک مثال شروع کنم. شما نمی دانید که یک مرکز MRI انجام می دهد یا نه. ممکن است از یک نهاد یا موسسه یک معرفی نامه برای انجام آزمایشی بگیرید. اما نمی دانید چه ساعاتی از مرکز آزمایش با برنامه زمانی شما هماهنگی دارد؟  و یا اینکه هزینه چقدر می باشد؟ یا اینکه با پوشش بیمه خاصی، هزینه چقدر است؟ یا اینکه چه کارهایی باید قبل از آزمایش انجام دهید یا انجام ندهید؟ باید با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در این باره اطلاعات بگیرید.

نوب بان کاری می کند که مراکز و آزمایشگاه ها به دنبال شما می آیند. شما به دنبال آن ها نمی روید. ساعات آزمایش هر مرکز برای شما خودکار نمایش داده می شود. می توانید با یک کلیک ساعت مراجعه را انتخاب نمایید. شما از حق انتخاب برای تعیین ساعات انجام آزمایش برخوردارید. علاوه بر این، هزینه آزمایش با دفترچه بیمه یا بدون دفترچه بیمه برآورد شده و برای شما نمایش داده می شود. همچنین، دستورالعمل های قبل از انجام آزمایش نیز برای شما نمایش داده می شود.


اپلیکیشن رایگان nobatban: معرفی مراکز معتبر به مردم

نکته: نوبت بان سعی دارد آزمایشگاه های معتبر با آدرس را به شما معرفی کند. برای مثال، ممکن است خیلی ها ندانند که مرکز تصویربرداری پایتخت در تهران خیابان میرداماد یک مرکز بسیار حرفه ای و کارآمد می باشد. مراکز معتبر دیگری نیز وجود دارند که ممکن است همه مردم از آن ها هیچ اطلاعاتی نداشته باشند. نوبت بان این مراکز خوب را به مردم معرفی می کند. مزیت تیم پزشکی-درمانی نوبت بان این است که با نوع و عملکرد تجهیزات پزشکی آشنایی کافی دارد. تیم نوبت بان با مراجعه حضوری به هر مرکز، مراکز معتبر با دستگاههای پیشرفته را شناسایی و به مردم اعلام می کند.

اپلیکیشن nobatban چگونه کار می کند؟

کاربر تصویری از نسخه خود و دفترچه بیمه به اپلیکیشن نوبت بان ارسال می کند. در صورت تمایل، کاربر می تواند لوکیشن یا محل سکونت خود را نیز به این اپلیکیشن اعلام نماید. نوبت بان نسخه را بلافاصله بررسی کرده و جزییات لازم را ارایه می دهد. نوبت دهی به صورت مرحله به مرحله به سرعت پیش می رود. اگر کاربر یک آزمایشگاه یا مرکز را نپذیرفت، می تواند آزمایشگاه بعدی یا مورد دلخواه خود را انتخاب کند. تمام اطلاعات هر آزمایش اعم از ساعت، هزینه، پوشش بیمه ای، آمادگی قبل از آزمایش، آدرس نزدیک ترین آيمایشگاه های معتبر و غیره نمایش داده خواهد شد.

نکته: نوبت بان رضایت یا عدم رضایت هر بیمار از مراکز آزمایشگاهی را پیگیری می کند.

اپلیکیشن رایگان nobatban: چه مراکزی قرارداد دارند؟

مراکز زیر تحت پوشش اپلیکیشن نوبت بان قرار دارند:

√ رادیولوژی (اشعه ایکس از قفسه سینه،

√ سونوگرافی

√ فیزیوتراپی و ارتوپدی

√ پزشکی هسته ای

√ تصویربرداری ( MRI، نوار قلب ECG، سی تی اسکن…)

√ آزمایشگاه های خون شناسی، تحلیل ادرار، انگل شناسی، ویروس شناسی، سم شناسی، انگل شناسی، و غیره.

اپلیکیشن رایگان nobatban: مزایا

  • ظاهر شدن نزدیک ترین مراکز معتبر به محل سکونت شما در صفحه نوبت بان
  • امکان تنظیم ساعات آزاد خود برای نوبت گیری
  • محاسبه هزینه تقریبی هر آزمایش با دفترچه بیمه و بدون دفترچه بیمه
  • بررسی پوشش بیمه ای برای کاهش هزینه هر آزمایش
  • نوبت گیری آنلاین و سریع بدون برقراری تماس تلفنی
  • نوبت گیری از منزل بدون اتلاف وقت در مسیرهای پرترافیک و هوای آلوده یا نامناسب

به امید دیدار در نوبت بان
مریم اکبری زاده                                         🌹🌹 🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌹🌹

 

مطالب مرتبط

آیا لیزردرمانی برای خانم های باردار ممنوع است؟... آیا لیزردرمانی در دوران بارداری ممنوع است؟ لیزردرمانی در دوران بارداری سلام دوستان. من مریم هستم پژوهشگر تهران اسکین. با این سوال خیلی برخورد می ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

IMG 20170917 174946 - معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

🌹معرفی خدمات اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین نوبت بان (Nobatban)🌹 به صوت زیر گوش دهید: متن حاضر به معرفی و شرح جزییات استفاده از اپلیکیشن چند منظوره نوبت بان می پردازد. این اپلیکیشن چندین مزیت دارد که در ادامه توضیح می دهم. اپلیکیشن رایگان nobatban اهمیت انجام آزمایشهای تشخیصی-آنالیزی در یک مرکز معتبر پزشکان ممکن است علاوه بر معاینه و بررسی سابقه پزشکی بیمار، انجام یک سری آزمایشات از بدن را نیز نسخه کنند. هر چه قدر آزمایشگاه یا مرکز انجامِ یک تست معتبرتر باشد، نتایج و تفسیر آن تست نیز دقیق تر خواهد بود. در نتیجه ی یک آزمایش دقیق…

مشاهده بازنگری

خلاصه: ستاره دهید دوست خوبم

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.