خانه / برتری های لیزر موهای زائد / اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیزReviewed by گروه پژوهشی پوست و لیزر مو on Apr 11Rating:

محتوای این صفحه

خانم های عزیز برای همسرانتان به مناسبت روز مرد وقت لیزر موهای زائد بگیرید و شادابی و راحتی را به آن ها هدیه دهید. برای تماس با ما کلیک کنید.

تماس با مطب های تخصصی لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد روشی موثر و کارآمد  برای کاهش دائمی موهای ناخواسته از مناطق مختلف بدن است.  وقت را غنیمت بشمارید و برای لیزر موهای زائد از یک کلینیک عالی و حرفه ای تحت نظر پزشکی با تجربه وقت بگیرید.

لیزر موهای زائد تنها برای خانم ها نیست بلکه آقایان عزیز نیز می توانند از این تکنولوژی برای رفع موهای زائد بدن و صورت خود استفاده کنند.

در این روزها که لیزر موهای زائد برای آقایان بسیار رایج شده ، کلینیک مادر اهواز تحت نظر دکتر زکی زاده آماده خدمتگزاری به شما ، همراه با اپراتور آقا است.


نحوه عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نحوه عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

 نحوه عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد زمانی که مو در مرحله ی رشد است بهترین تاثیر را می گذارد چرا که در این مرحله مو به ریشه خود و فولیکول چسبیده است و دارای رنگدانه های سیاه است که باعث جذب نور به خود می شود و در نتیجه  با تولید حرارت و گرما باعث از بین رفتن ریشه ها می گردد و کم کم منافذ سطح پوست نیز بسته می شود. برای لیزر بین ۴ تا ۶ جلسه درمان نیاز است، زیرا در هر جلسه تمام موها در مرحله رشد نیستند.  بین جلسات درمانی لیزر یک ماه فاصله است و همچنین برخی از افراد علاوه بر ۶ جلسه نیاز به جلسات درمانی بیشتری هستند زیرا لیزر بر انواع مختلف پوست و مو اثرات متفاوتی از خود به جای می گذارد.

در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقاتی می ‌افتد؟

در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقاتی می ‌افتد؟

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

لیزر موهای زائد در بدن آقایان

 در طی لیزر موهای زائد چه اتفاقاتی می ‌افتد؟

معمولاً محلی که قرار است، لیزر شود باید چند روز قبل تراشیده و یا شیو شود. قبل از لیزر موهای زائد باید کرم بی حسی به محل مالیده شود.  البته ناگفته نماند که هر لیزری دارای سری، اسپری،  ژل، یا سیستم خنک کننده ای است که با خود همراه است و سبب می شود فرد در هنگام لیزر دچار ناراحتی نشود. البته ایجاد درد و ناراحتی در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و این به دلیل تفاوت در آستانه درد افراد است.

در هنگام لیزر موهای زائد هم فرد بیمار و هم تکنسین اپراتور نیاز دارند، تا از عینک محافظ چشم در مقابل پرتو ها و اشعه های لیزر استفاده کنند. این عینک های محافظ در واقع اشعه های مضر نور را در لیزر فیلتر می کنند و از رسیدن این اشعه‌ ها به چشم جلوگیری می کنند.  قبل از جلسه اصلی لیزر موهای زائد بیمار باید با پزشک خود جلسه مشاوره ای داشته باشد و دستگاه لیزر موردنظر برای بیمار باید بر روی پوست او تست شود تا از بی خطر بودن این اشعه و میزان یا قدرت نور لیزر برای فرد مطمئن شوند. با این کار، احتمال بروز سوختگی و تاول تا حد زیادی کاهش می یابد.

لیزر موهای زائد حسی مانند سوزش با نور و یا گرمای فندک دارد.  برخی افراد حس لیزر بر روی پوست را مانند اصابت کش به پوست توصیف کرده اند.

پس از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

پس از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

 پس از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

پس از لیزر موهای زائد افراد به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه خود باز گردند، اما ممکن است کمی تورم و قرمزی را بر روی پوست خود احساس کنید. این اختلالات پوستی پس از ۲۴ ساعت از بین می روند، اما برای کاهش این مشکلات می توانید، از یخ، کرم ‌های ضد التهاب، ژل های آلوورا و لوسیون ها استفاده کنید ، تا میزان درد و ریسک یا خطر ایجاد تاول را به حداقل برسانید. برخی بیماران احساس ناراحتی ناشی از لیزر موهای زائد را به آفتاب سوختگی ملایمی تشبیه کرده اند.

اکثریت بیماران به اتفاق بین ۴ تا ۶ جلسه درمانی موفق به از بین بردن موهای زائد خود می شوند، اما این جلسات درمانی تا زمانی که رشد موها متوقف شود ، ممکن است ادامه یابد.

پس از چندین جلسه لیزر موهای زائد، اکثر بیماران ۸۰ تا ۹۰ درصد از موهای زائد خود را از دست می ‌دهند و این درصد بسیار رضایت بخش است و این مو ها برای همیشه از روی پوست پاک می شوند و تا پایان ممکن است در هر سال نیاز به یک جلسه درمانی باشد.

مناطق قابل درمان با لیزر موهای زائد، چه مناطقی هستند؟

مناطق قابل درمان با لیزر موهای زائد، چه مناطقی هستند؟

لیزر موهای زائد در مردان

لیزر موهای زائد در مردان

مناطق قابل درمان با لیزر موهای زائد، چه مناطقی هستند؟

لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد برای بدن و صورت مورد استفاده است، برای بدن شامل؛

 • پشت
 • زیر بغل
 • قفسه سینه
 • منطقه اندام تناسلی
 • بازوها
 • پاها
 • پشت دست ها
 • ساقه دست ها
 • باسن است.

به طور کلی هر قسمت از بدن که دارای موهای زائد است نیاز به انجام لیزر موهای زائد دارد.

 لیزر موهای زائد صورت

زنان و مردان زیادی با مشکل موهای زائد و ناخواسته صورت دست و پنجه نرم می کنند. این موهات در مناطق مانند ابروها ، بالای لب و چانه و در آقایان در قسمت بین ‌ابروها و قسمت ریش و سبیل وجود دارند.

لیزر موهای زائد روشی نوین، ایمن، سریع، و موثر برای آن دسته از افرادی است که علاقه‌مند به رفع موهای زائد خود هستند.  لیزر موهای زائد روشی طولانی ‌مدت و غیر تهاجمی برای از بین بردن موهای زائد هر قسمت از صورت است.

 بالای لب

بالای لب منطقه ای بسیار کوچک است و زمان کوتاهی نیاز دارد تا تمام موها در تنها چند دقیقه رفع شوند. افراد با پوست روشن و موهای تیره بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد هستند. قانون اساسی لیزر موهای زائد بر پایه تیره تر بودن رنگ موها از رنگ پوست است، که بهترین نتیجه را در بر خواهد داشت.

چانه

برخی از خانم ها دارای موهای زائد و ناخواسته در ناحیه چانه هستند ، ناحیه چانه نیز مانند بالای لب ها دارای منطقه کوچک است که تنها در چند دقیقه و زمان کوتاهی بسته به تعداد موهای رشد کرده در منطقه قابل درمان است و تنها کمی تورم و قرمزی در محل رخ می دهد.

 ریش و سبیل

لیزر موهای زائد صورت برای آقایان معمولاً برای آن کادر کردن ریش و سبیل و یا از بین بردن کامل ریش و سبیل استفاده می شود.

 ابروها

بسیاری از خانم‌ ها و آقایان با موهای زائد در ناحیه ابرو ها مشکلات زیادی دارند که به دنبال راه حلی دائمی برای از بین بردن این موها هستند.  به این دلیل که هنگام لیزر موهای زائد ابرو ها با این دستگاه لیزر نزدیک به چشم ها قرار می گیرد حتما از عینک های محافظ چشم استفاده شود تا مشکلی برای چشم ها ایجاد نگردد. لیزر موهای زائد ابروها در حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.

لیزر موهای زائد بالای لب چانه ابروها ریش و سبیل به این دلیل که مناطق کوچکتر هستند ،  پس ارزان قیمت تر هستند.

 لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن در مقایسه با صورت به دلیل داشتن وسعت سطح بیشتر معمولاً مدت زمان بیشتری طول می کشد. معمولاً تمام موهای زائد در یک دوره زمانی در مرحله رشد نیستند و برای درمان تمام موهای زائد نیاز به چندین جلسه درمانی است.  تعداد جلسات درمانی برای لیزر موهای زائد بدن در هر قسمت با قسمت دیگر متفاوت است زیرا منطقه قابل لیزر ممکن است وسعت سطح بیشتر و یا کمتری داشته باشد و این جلسات توسط پزشک تعیین می گردد.

اندام تناسلی

لیزر موهای زائد اندام تناسلی بسیار سریع انجام می ‌شود و حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد. این ناحیه از بدن ممکن است، به ۴ تا ۸ جلسه درمان نیاز داشته باشد، تا بدون مو و صاف شود. لیزر موهای زائد این منطقه از بدن یکی از پرطرفدارترین مناطق است.

 قفسه سینه

وجود موهای زائد در قسمت گردن و قفسه سینه باعث شده است که آقایان اعتماد به نفس کمتری در عموم داشته باشند و نتوانند لباس های خود را در مناطق شلوغ عوض کنند.  لیزر موهای زائد در قسمت قفسه سینه با روشهای مانند وکس کردن و موم انداختن و استفاده از دستگاه‌ های اپلیدی قابل درمان هستند ، اما این روش ها،  روش هایی دائمی نیستند.  لیزر موهای زائد قفسه سینه در حدود ۴ تا ۶ جلسه درمانی انجام می ‌شود ، هر جلسه درمانی در حدود یک ساعت طول می کشد ، لیزر موهای زائد درمان قطعی نیست ، اما سبب می ‌شود، این موها در تراکم کم تر و بسیار ظریف تر رشد کنند.

پشت

وجود موهای زائد در قسمت پشت و همچنین با سن سبب می شود ، که آقایان و یا خانم های زیادی از وجود این موها شرمگین باشند که حتی در مواردی افراد از دیگران برای تراشیدن موهای منطقه کمک می گرفتند. لیزر موهای زائد پشت اغلب بهترین پاسخ به این مشکلات است.  لیزر موهای زائد پشت در ۵ تا ۸ جلسه درمانی انجام می‌شود، که هر جلسه در حدود یک ساعت طول می کشد.

پاها

تراشیدن موها یکی از محبوب ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد پاها است، اما این کار روزانه و مکرر است و وقت زیادی می برد. و کس کردن یا موم کردن بدن و پاها از دیگر روش ها و راه حل ها برای رفع موهای زائد است ، اما این روش نیز باید به صورت مداوم انجام شود و بسیار دردناک است.  لیزر موهای زائد پاها بهترین راه درمان است هر جلسه در حدود یک ساعت برای هر دو پا طول می کشد و به ۴ تا ۸ جلسه درمانی برای لیزر موهای زائد پاها نیاز است.

 زیر بغل

موهای زائد زیر بغل با تراشیدن به طور روزانه قابل درمان هستند، اما این روش باید هر روز انجام شود و وقت گیر است، بنابراین خانم ها و آقایان به دنبال روشی دائمی برای از بین بردن این موها هستند.  لیزر موهای زائد بهترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل است زیرا این منطقه کوچک است، بنابراین هزینه کمتری را در بر دارد.

سینه و پستان ها

لیزر موهای زائد برای خانم ها در ناحیه سینه نیز ممکن است اتفاق بی افتند و برای از بین بردن این موهای زائد می توان از لیزر به عنوان راه حلی دائمی استفاده نمود و بلامانع است.

 دست ها

لیزر موهای زائد دست ها راه حل مناسب در مقابل تراشیدن و و کس کردن موها است. این روش در مقایسه با روش های قدیمی روشی دائمی است، که افراد را در عموم شرمنده نمی کند. لیزر این ناحیه از بدن نیز مانند، سایر نواحی گذشته است .

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد باعث از بین رفتن موها به طور ۱۰۰% نمی‌ شود، اما کار شما را تا حد بسیار زیادی راحت می ‌کند. لیزر موهای زائد مناطق کوچکتر در حدود ۱۰ دقیقه یا کمتر انجام می شود و فرد پس از لیزر موهای زائد به راحتی و خیلی سریع به زندگی روزانه خود باز می ‌گردد. اغلب بیماران این روش را بسیار مفید و دور از هر گونه خطر و ریسکی می‌ دانند.

 نتایج دائمی

بیماران از کاهش موهای ناخواسته، نرم و مسطح شدن پوست، پس از لیزر موهای زائد بسیار لذت می برند.  اما ممکن است پس از چندی مو ها در حالت ظریف‌تری رشد کنند و برای از بین بردن این موهای ظریف نیاز به جلساتی در طول یک سال است.

 درمانی سریع و موثر

لیزر موهای زائد درمانی موثر، کارآمد و راحت و سریع است. لیزر به راحتی قسمت وسیعی از پوست را در کوتاه ترین زمان درمان می کند.  برای مثال منطقه وسیعی از پوست را (پشت) تنها در یک ساعت درمان می کند.

لیزر موهای زائد درمانی قطعی نیست، ولی نسبت به تراشیدن و کندن موها از ریشه بسیار کارآمدتر است. چرا که این روش ها در خانه انجام می شوند و ارزان تر هستند، اما زمان زیاد، تلاش، انرژی و هزینه ی زیادی را تا پایان عمر برای شما در بر خواهند داشت. لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش ها مانند و کس کردن از درد کمتری برخوردار است.

لیزر موهای زائد در مقایسه با الکترولیز ، آی پی ال (IPL) و اس اچ آر (SHR) چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد در مقایسه با الکترولیز ، آی پی ال (IPL) و اس اچ آر (SHR) چگونه عمل می کند؟

 لیزر موهای زائد در مقایسه با الکترولیز ، آی پی ال (IPL) و اس اچ آر (SHR) چگونه عمل می کند؟

آی پی ال، اس اچ آر و الکترولیز روش هایی هستند، که می توان با آنها موهای زائد بدن را رفع نمود، اما لیزر با بهره گیری از تکنولوژی اشعه ی نوری شدید با پالس های قوی توانسته است، بهترین راه حل برای رفع موهای زائد باشد.

الکترولیز

الکترولیز یکی از درمان های موثر برای از بین بردن موهای سفید، بلوند، قهوه ای روشن، قرمز و یا قرمز روشن است ، که توسط لیزر قابل درمان نیستند.  در این روش سوزنی ظریف به داخل ریشه مو فرستاده می شود و توسط جریان الکتریکی ریشه خشکانده می شود و از بین می ‌رود. این کار زمان زیادی می برد و بسیار دردناک است.  البته به یاد داشته باشید که الکترولیز درمانی قطعی است.

عوارض جانبی احتمالی از الکترولیز شامل؛

 • شوک
 • عفونت
 • ایجاد زخم و اسکار است.
 دستگاه IPL

دستگاه آی پی ال در واقع لیزر نیست و تنها اشعه‌ های نوری است، که سبب از بین بردن موهای زائد می شود و سیستمی ساده تر دارد، که آی پی ال های موجود در ایران بسیار خطرناک هستند و درصد و ریسک سوختگی را بر روی پوست بالا می برند. در عوض لیزر موهای زائد در یک زمان می تواند ، ریشه های مویی و فولیکول ‌های مویی بسیاری را درمان کند و از بین ببرد. این موضوع سبب شده که لیزر به عنوان درمانی سریع، دقیق و قابل پیش بینی شناخته شود.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟

عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟

ipl hair removal men astute aesthetics 300x200 - اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان

عوارض جانبی لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد علاوه بر مزایا و فواید دارای  معایب و عوارض جانبی نیز هست، مانند؛

 • ایجاد سوختگی بر روی پوست
 • کهیر
 • عفونت
 • تغییر رنگ پوست (لکه های سفید یا تیره)
 • تاول

البته به یاد داشته باشید که بروز عوارض لیزر موهای زائد بسیار نادر است.

هزینه لیزر موهای زائد چگونه است؟

هزینه لیزر موهای زائد چگونه است؟

 هزینه لیزر موهای زائد چگونه است؟

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به موارد زیر متغییر است، عبارتند از؛

 • کلینیکی که در آن لیزر می ‌کنید
 • دستگاه های لیزر مورد استفاده
 • انجام لیزر توسط اپراتور و یا پزشک
 • وسعت سطح منطقه ای که قصد دارید تا لیزر کنید.

سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

download - اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

سوالاتی که باید قبل از لیزر موهای زائد پرسیده شود

 سوالات رایج در مورد لیزر موهای زائد

 لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد با استفاده از اشعه های نوری و با قدرت بالا سبب ایجاد حرارت و گرما در ریشه ها و فلیکول های مو شده و آنها را می سوزانند و از بین می برد.  به یاد داشته باشید که این اشعه ‌ها طول موج های بالایی ندارند و تنها به ریشه موها توسط رنگدانه های موجود در مو جذب می‌ شوند و البته به سطح پوست نیز هیچ آسیبی نمی‌ رسانند و به درون بدن نفوذ نمی‌ کنند.

 آیا لیزر موهای زائد درمانی دائمی است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که لیزر موهای زائد درمان قطعی نیست، اما در حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از موهای زائد قسمت مورد نظر را کاهش می دهد.

 بهترین گزینه و فرد برای لیزر موهای زائد چه کسی است؟

درگذشته بهترین فرد برای لیزر موهای زائد فردی با پوست روشن و موهای تیره بوده است، اما اکنون با وجود لیزر های مختلف مانند لیزر الکساندرایت، لیزر این دی یگ و لیزر دایود دیگر نیازی به پیدا کردن راه حلی برای از بین بردن موهای زائد در انواع رنگ پوست ها نیست. امروزه تمامی افراد می توانند از تکنولوژی لیزر موهای زائد استفاده کنند.

 به چند جلسه درمانی لیزر موهای زائد نیاز است؟

با توجه به منطقه لیزر و وسعت سطح منطقه، جلسات لیزر در نظر گرفته می شوند، این جلسات بین ۳ تا ۱۲ جلسه متغیر هستند. مناطق کوچکتر جلسات کمتر و مناطق بزرگتر به جلسات بیشتری نیاز دارند.

 مدت زمان انجام لیزر موهای زائد در هر جلسه ،چقدر است؟

مدت زمانی که برای لیزر موهای زائد برده می شود برای سطوح مختلف بدن متفاوت است. هر چه سطح وسیع تر باشد، مدت زمان طولانی ‌تری صرف لیزر موهای زائد باید کرد و هر چه سطح کوچک تر باشد، مدت زمان کمتری می برد.  برای مثال؛ این زمان از ۵ دقیقه تا یک ساعت و نیم متغیر است. مناطقی مانند بالای لب، ۵ دقیقه و مناطقی مانند؛ پشت، پاها، دست ها، و قفسه سینه در حدود یک ساعت و نیم زمان نیاز دارد.

آقایان عزیز و گرامی روزتان مبارک……????

محقق : میترا کرمانیان

Picto 1516154956603 - اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

 

مطالب مرتبط

7 دلیل برای انتخاب لیزر موهای زائد به جای الکترولی... مطالعه بخش قبل   4- استفاده از ژیلت در بین درمان های لیزر موهای زائد رفع موهای زائد   یکی دیگر از دلایل برتری لیزر موهای زائد به الکترو...
شایع ترین خطاهای درمان لیزر موهای زائد و نحوه پیشگ... چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد مطالعات جدید، حاکی از افزایش نگران کننده پرونده های حقوقی با موضوع لیزر موهای زائد است. با نگاهی عمیق تر به این پرون...
لیزر موهای زائد زیر بغل لیزر موهای زائد همه خانم ها چندین بار در طول زندگی خود زیر بغل خود را شیو می کنند. تصور اینکه این عمل خسته کننده و ناخوشایند را انجام ندهید، بسیار ل...
به چند جلسه لیزر درمانی برای رفع موهای زائد نیاز د... جلسات لیزر موهای زائد مهم نیست بخش تحت درمان چقدر بزرگ یا کوچک است، به هرحال لیزر موهای زائد برای اثر بخشی کامل و موثر باید طی چند جلسه انجام شود. ب...
مرکز تخصصی لیزر موهای زائد جردن (بخش دوم)... مطالعه بخش اول لیزر موهای زائد آیا لیزر موهای زائد یک روش دائمیه؟ خانم دکتر اژدری: سوال خوبیه. متاسفانه بعضی از مراکز لیزر، تبلیغات گمراه کن...
چگونگی عملکرد لیزر موهای زائد (بخش اول)... لیزر موهای زائد از دهه 1990، لیزر جهت از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گرفت و از آن زمان به بعد به طور گسترده و پیوسته ای در بین جمعیت بزر...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

Picto 1515978006668 - اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

IMG 20170917 174946 - اپراتور آقا در شهر اهواز، هدیه ی گروه پزشکان تهران اسکین به شما آقایان عزیز

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.