خانه / لیزر موهای زائد / اولین جلسه لیزر درمانی من

اولین جلسه لیزر درمانی من

اولین جلسه لیزر درمانی منReviewed by مریم اکبری زاده on Aug 15Rating:
%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1 %D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C. 300x215 - اولین جلسه لیزر درمانی من

لیزر درمانی

مدت ها به فکر استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود بودم. تراکم موهای زائد من نیز زیاد بود و با استفاده از روش های وقت گیر و سنتی مانند وکس و تیغ، سعی در رفع موهای زائد خود داشتم، اما هیچوقت رضایت کامل نداشتم.

تنها عاملی که باعث می شد از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود استفاده نکنم، هزینه جلسات لیزر بود. آنچه در نهایت ذهن من را عوض کرد و باعث شد از لیزر درمانی استفاده کنم، هزینه و وقتی بود که صرف استفاده از روش های سنتی می کرد. در طول ماه حداقل 2 بار از وکس استفاده می کردم. به هرحال با وجود این تعداد همچنان موهای زائد روی بدنم وجود داشت و روش زیاد موثری نبود. به علاوه استفاده مداوم از وکس باعث بالا رفتن حساسیت پوست من شد.

بنابراین با متخصص پوست مشورت کردم و از وی خواستم روشی مناسب برای رفع موهای زائد به من معرفی کند. پزشک گفت من بهترین گزینه برای لیزر درمانی هستم (موهای تیره و پوست روشن).

پزشک من را راهنمایی کرد که بهتر است استفاده از وکس را متوقف کنم و موهای زائد خود را با تیغ یا ژیلت اصلاح کنم. وی بیان کرد یک ماه پس از آخرین جلسه استفاده از وکس می توانم لیزر درمانی را شروع کنم.

لیزر موهای زائد

در اولین جلسه لیزر درمانی فرمی را در رابطه با رنگ پوست خود، میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید و غیره پر کردم و اطلاعاتی در مورد داروهای مصرفی خود ارائه دادم.

مو تنها زمانی تحت تاثیر لیزر قرار می گیرد که در مرحله رشد خود باشد. بنابراین هر مویی که در مرحله رشد نباشد، تحت تاثیر لیزر درمانی قرار نخواهد گرفت، به همین دلیل فرایند لیزر درمانی طی چند جلسه متعدد انجام می شود.

پیش از این تصور می کردم استفاده از لیزر با درد زیادی همراه است، اما خوشبختانه دستگاه های جدید دارای خنک کننده هستند که همزمان با خارج شدن پرتو لیزر پوست خنک می شود. به علاوه می توان از پمادها و ژل های بی حس کننده استفاده کرد که میزان درد آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1 %D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C 300x300 - اولین جلسه لیزر درمانی من

جلسه لیزر درمانی مدت زیادی طول نکشید (حدود چند دقیقه) و پس از اتمام جلسه نواحی لیزر شده کمی قرمز و ملته بودند که کاملا طبیعی به نظر می رسید و از یک پماد ضد التهاب استفاده کردم و پس از حدود 10 دقیقه این التهاب برطرف شد.

پزشک توضیح داد که طی یک یا دو هفته آینده موهایی که تحت تاثیر پرتو لیزر قرار گرفته اند، به نظر می سد رشد بیشتری خواهند داشت، اما باید اصلاح شده و پس از چند روز به خودی خود می ریزند.

جلسه دوم لیزر درمانی برای من 6 هفته بعد تعیین شد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است حداقل 6 جلسه (یعنی حدودا یک سال) جلسات لیزر درمانی را ادامه دهم.

لیزر درمانی شاید در برخی افراد یک روش دائمی نباشد، اما یک روش دائمی و بسیار خوب برای کاهش دائمی تراکم موهای زائد است. به علاوه لیزر موهای زیر پوستی را از بین برده و مشکل تیرگی پوست را نیز تا حدی برطرف می کند.

در ادامه چگونگی آماده شدن برای جلسه اول لیزر درمانی را برای شما بیان می کنیم.

در ادامه چگونگی آماده شدن برای جلسه اول لیزر درمانی را برای شما بیان می کنیم. قبل از شروع فرایند لیزر درمانی، همانطور که قبل از این هم ذکر شد، بهتر است با پزشک متخصص کلینیک مورد نظر خود مشورت کنید تا در مورد نوع دستگاه مناسب برای شما و تعداد جلسات مورد نیاز راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

در انتخاب مرکز لیزر درمانی دقت کنید، مرکز مورد نظر باید دارای دستگاه های جدید و کادر مجرب و متخصص باشد. ممکن است سالن های بسیاری لیزر را با قیمت خیلی پایین تر انجام دهند، اما تخصصی در این زمینه نداشته باشند. به هرحال اشتباه در انجام فرایند لیزر درمانی ممکن است منجر به بروز عوارضی شود.

پرسشنامه ارائه شده را کامل کنید و تمام سوابق پزشکی و دارویی خود را در آن بیان کنید. قبل از شروع جلسات لیزر درمانی از برنزه کردن پوست (با آفتاب یا با نور مصنوعی) اجتناب کنید. موهای خود را رنگ یا دکلره نکنید. لازم است مو و پوست شما رنگ طبیعی خود را داشته باشند. به یاد داشته باشید لیزر بر روی افرادی دارای موهای تیره و پوست روشن بهترین تاثیر را دارد.

می توانید قبل و بعد از جلسات لیزر عکس بگیرید تا میزان اثربخشی لیزر را مشاهده کنید. دقت داشته باشید حداقل 2 هفته قبل از شروع لیزر درمانی از هر روش برای کندن موها، مانند استفاده از وکس، اپیلاسیون یا الکترولیز، اجتناب کنید. برای اثربخشی لیزر ریشه مو باید وجود داشته باشد تا پرتو لیزر جذب آن شود. بهتر است یک روز قبل از هر جلسه لیزر درمانی موهای زائد را اصلاح کنید.

به مدت 1 تا 2 ماه قبل و بعد ار لیزر درمانی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید تا پوست رنگ طبیعی و روشن خود را داشته باشد. از مصرف داروهای حساسیت به نور اجتناب کنید. در مورد داروهایی که ممکن است با لیزر تداخل داشته باشند، با پزشک خود مشورت کنید.

در مورد زل ها یا داروهای ضد درد و بی حس کننده با پزشک خود مشورت کنید و از مصرف خودسرانه هر گونه دارو جدا اجتناب کنید.

اگر به درستی برای جلسات لیزر آماده شوید و نکات بیان شده را رعایت کنید، جلسات بدون درد و راحت تر انجام خواهند شد و نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.

منبع

مطالب مرتبط

پاسخ به سوالات متداول در خصوص لیزر موهای زائد... لیزر موهای زائد 1- چه کسی فرآیند لیزر را انجام میدهد؟ لیزر موهای زائد توسط متخصصان آموزش دیده در زمینه پزشکی صورت میگیرد. همه پزشکان، از قبل بطور گ...
روشهای نوین برای درمان چروک های پوستی... در روشی جدید متد ای پی ال و امواج رادیویی(ار اف ) با هم ترکیب شده اند که میتواند ضایعات عروقی ,اکنه های پوستی ,سرخی پوست و ضایعات رنگدانه ای سطحی ...
مطالعه استفاده از لیزر موی زائد در افرادی که تحت د... به طور کلی اعتقاد قدیمی پزشکان بر این است که هر گونه مداخله در پوست (مانند لیزر و انجام لایه برداری و...) باید با فاصله حداقل 6 ماه از درمان با ایزوتر...
سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان... سؤالات رایج در مورد لیزر موهای زائد در نوجوانان رشد موهای زائد در نوجوانان بویژه در دختران جوان می تواند امری ناخوشایند  و ناراحت کننده باشد . اما ...
حقایقی در خصوص لیزر موهای زائد... لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد، تنها یک روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن نیست و چیزی فرا تر از آن است. لیزر، یک روش پزشکی است که به آموزش های خ...
لیزر درمانی برای از بین بردن مو های زائد دست زنان... لیزر درمانی برای از بین بردن مو های زائد دست زنان از بین بردن مو های زائد دست با لیزر درمانی کیفیت پوست شما را بهبود می بخشد و برای مدت طولانی تضم...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

جشنواره های همیشگی لیزر موهای زائد در سراسر کشور را با دستگاههای پیشرفته الکساندرایت/ان-دی-یاگ (نسل جدید) با انواع دستگاههای آپوجی پلاس، لوترونیک، کندلا ، دایود های پیشرفته و… و استفاده از جدیدترین تکنولوژی آمریکایی نسل جدید (2018) پرسرعت و بدون درد و دارای مجوز رسمی سازمان FDA آمریکا در مراکز تخصصی پوست و لیزر در سراسر کشور در این سایت ببینید

لیست قیمت های لیزر و شماره های تماس

برای افرادی که خدمات لیزر را استفاده می کنند پکیج های تخفیف سایر خدمات مطب جوانسازی،پاکسازی پوست،بوتاکس،تزریق ژل و… در نظر گرفته شده!

بهترین را انتخاب کنید

مدت ها به فکر استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود بودم. تراکم موهای زائد من نیز زیاد بود و با استفاده از روش های وقت گیر و سنتی مانند وکس و تیغ، سعی در رفع موهای زائد خود داشتم، اما هیچوقت رضایت کامل نداشتم. تنها عاملی که باعث می شد از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود استفاده نکنم، هزینه جلسات لیزر بود. آنچه در نهایت ذهن من را عوض کرد و باعث شد از لیزر درمانی استفاده کنم، هزینه و وقتی بود که صرف استفاده از روش های سنتی…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره دهید

User Rating: 3.27 ( 7 votes)

3 نظر

  1. سلام، از سایت خوبتون متشکرم. لطفا یک متخصص پوست خوب در یزد به من معرفی کنید.

    • دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

      سلام، دوست عزیز از طریق صفحه معرفی مراکز با مطب دکتر سعید ثوابی نسب تماس بگیرید.

  2. ابراهیم تهرانی

    سلام، دکتر سعید ثوابی نسب پزشک خیلی خوبی در حوزه لیزر و خدمات پوستی می باشند. دوستان اگر تمایل دارید می توانید از طریق سرچ در گوگل و یا اطلاعات همین سایت با مطبشون آشنا بشید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.