خانه / لیزر موهای زائد / اولین جلسه لیزر درمانی من

اولین جلسه لیزر درمانی من

اولین جلسه لیزر درمانی منReviewed by مریم اکبری زاده on Aug 15Rating:

لیزر درمانی

مدت ها به فکر استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود بودم. تراکم موهای زائد من نیز زیاد بود و با استفاده از روش های وقت گیر و سنتی مانند وکس و تیغ، سعی در رفع موهای زائد خود داشتم، اما هیچوقت رضایت کامل نداشتم.

تنها عاملی که باعث می شد از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود استفاده نکنم، هزینه جلسات لیزر بود. آنچه در نهایت ذهن من را عوض کرد و باعث شد از لیزر درمانی استفاده کنم، هزینه و وقتی بود که صرف استفاده از روش های سنتی می کرد. در طول ماه حداقل 2 بار از وکس استفاده می کردم. به هرحال با وجود این تعداد همچنان موهای زائد روی بدنم وجود داشت و روش زیاد موثری نبود. به علاوه استفاده مداوم از وکس باعث بالا رفتن حساسیت پوست من شد.

بنابراین با متخصص پوست مشورت کردم و از وی خواستم روشی مناسب برای رفع موهای زائد به من معرفی کند. پزشک گفت من بهترین گزینه برای لیزر درمانی هستم (موهای تیره و پوست روشن).

پزشک من را راهنمایی کرد که بهتر است استفاده از وکس را متوقف کنم و موهای زائد خود را با تیغ یا ژیلت اصلاح کنم. وی بیان کرد یک ماه پس از آخرین جلسه استفاده از وکس می توانم لیزر درمانی را شروع کنم.

در اولین جلسه لیزر درمانی فرمی را در رابطه با رنگ پوست خود، میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید و غیره پر کردم و اطلاعاتی در مورد داروهای مصرفی خود ارائه دادم.

مو تنها زمانی تحت تاثیر لیزر قرار می گیرد که در مرحله رشد خود باشد. بنابراین هر مویی که در مرحله رشد نباشد، تحت تاثیر لیزر درمانی قرار نخواهد گرفت، به همین دلیل فرایند لیزر درمانی طی چند جلسه متعدد انجام می شود.

پیش از این تصور می کردم استفاده از لیزر با درد زیادی همراه است، اما خوشبختانه دستگاه های جدید دارای خنک کننده هستند که همزمان با خارج شدن پرتو لیزر پوست خنک می شود. به علاوه می توان از پمادها و ژل های بی حس کننده استفاده کرد که میزان درد آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

جلسه لیزر درمانی مدت زیادی طول نکشید (حدود چند دقیقه) و پس از اتمام جلسه نواحی لیزر شده کمی قرمز و ملته بودند که کاملا طبیعی به نظر می رسید و از یک پماد ضد التهاب استفاده کردم و پس از حدود 10 دقیقه این التهاب برطرف شد.

پزشک توضیح داد که طی یک یا دو هفته آینده موهایی که تحت تاثیر پرتو لیزر قرار گرفته اند، به نظر می سد رشد بیشتری خواهند داشت، اما باید اصلاح شده و پس از چند روز به خودی خود می ریزند.

جلسه دوم لیزر درمانی برای من 6 هفته بعد تعیین شد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است حداقل 6 جلسه (یعنی حدودا یک سال) جلسات لیزر درمانی را ادامه دهم.

لیزر درمانی شاید در برخی افراد یک روش دائمی نباشد، اما یک روش دائمی و بسیار خوب برای کاهش دائمی تراکم موهای زائد است. به علاوه لیزر موهای زیر پوستی را از بین برده و مشکل تیرگی پوست را نیز تا حدی برطرف می کند.

در ادامه چگونگی آماده شدن برای جلسه اول لیزر درمانی را برای شما بیان می کنیم.

در ادامه چگونگی آماده شدن برای جلسه اول لیزر درمانی را برای شما بیان می کنیم. قبل از شروع فرایند لیزر درمانی، همانطور که قبل از این هم ذکر شد، بهتر است با پزشک متخصص کلینیک مورد نظر خود مشورت کنید تا در مورد نوع دستگاه مناسب برای شما و تعداد جلسات مورد نیاز راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

در انتخاب مرکز لیزر درمانی دقت کنید، مرکز مورد نظر باید دارای دستگاه های جدید و کادر مجرب و متخصص باشد. ممکن است سالن های بسیاری لیزر را با قیمت خیلی پایین تر انجام دهند، اما تخصصی در این زمینه نداشته باشند. به هرحال اشتباه در انجام فرایند لیزر درمانی ممکن است منجر به بروز عوارضی شود.

پرسشنامه ارائه شده را کامل کنید و تمام سوابق پزشکی و دارویی خود را در آن بیان کنید. قبل از شروع جلسات لیزر درمانی از برنزه کردن پوست (با آفتاب یا با نور مصنوعی) اجتناب کنید. موهای خود را رنگ یا دکلره نکنید. لازم است مو و پوست شما رنگ طبیعی خود را داشته باشند. به یاد داشته باشید لیزر بر روی افرادی دارای موهای تیره و پوست روشن بهترین تاثیر را دارد.

می توانید قبل و بعد از جلسات لیزر عکس بگیرید تا میزان اثربخشی لیزر را مشاهده کنید. دقت داشته باشید حداقل 2 هفته قبل از شروع لیزر درمانی از هر روش برای کندن موها، مانند استفاده از وکس، اپیلاسیون یا الکترولیز، اجتناب کنید. برای اثربخشی لیزر ریشه مو باید وجود داشته باشد تا پرتو لیزر جذب آن شود. بهتر است یک روز قبل از هر جلسه لیزر درمانی موهای زائد را اصلاح کنید.

به مدت 1 تا 2 ماه قبل و بعد ار لیزر درمانی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید تا پوست رنگ طبیعی و روشن خود را داشته باشد. از مصرف داروهای حساسیت به نور اجتناب کنید. در مورد داروهایی که ممکن است با لیزر تداخل داشته باشند، با پزشک خود مشورت کنید.

در مورد زل ها یا داروهای ضد درد و بی حس کننده با پزشک خود مشورت کنید و از مصرف خودسرانه هر گونه دارو جدا اجتناب کنید.

اگر به درستی برای جلسات لیزر آماده شوید و نکات بیان شده را رعایت کنید، جلسات بدون درد و راحت تر انجام خواهند شد و نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد.

منبع

 

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم  بیات – خانم جعفری (این خط دارای تلگرام نیز میباشد.)

مدت ها به فکر استفاده از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود بودم. تراکم موهای زائد من نیز زیاد بود و با استفاده از روش های وقت گیر و سنتی مانند وکس و تیغ، سعی در رفع موهای زائد خود داشتم، اما هیچوقت رضایت کامل نداشتم. تنها عاملی که باعث می شد از لیزر درمانی برای رفع موهای زائد خود استفاده نکنم، هزینه جلسات لیزر بود. آنچه در نهایت ذهن من را عوض کرد و باعث شد از لیزر درمانی استفاده کنم، هزینه و وقتی بود که صرف استفاده از روش های سنتی…

مشاهده بازنگری

اگر خوشتان آمده 5 ستاره دهید

User Rating: 3.27 ( 7 votes)

درباره مریم اکبری زاده

3 نظر

  1. سلام، از سایت خوبتون متشکرم. لطفا یک متخصص پوست خوب در یزد به من معرفی کنید.

    • دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات

      سلام، دوست عزیز از طریق صفحه معرفی مراکز با مطب دکتر سعید ثوابی نسب تماس بگیرید.

  2. ابراهیم تهرانی

    سلام، دکتر سعید ثوابی نسب پزشک خیلی خوبی در حوزه لیزر و خدمات پوستی می باشند. دوستان اگر تمایل دارید می توانید از طریق سرچ در گوگل و یا اطلاعات همین سایت با مطبشون آشنا بشید.

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.