خانه / اکنه / انواع جوش های پوستی

انواع جوش های پوستی

انواع جوش های پوستیReviewed by مریم اکبری زاده on Jul 16Rating:

Acne Skin

ضایعات جوش به شکل های مختلف ظاهر می شوند. یکی از ویژگی های مشترک  بین همه ی آنها سبوم (چربی) است.

جوش0

کومدون باز (سرسیاه) – ترکیبی از سبوم، سلول های مرده ی پوست، باکتری و دیگر ضایعات در داخل فولیکول. این نوع جوش به خاطر اکسیده شدن چربی( در مقابل اکسیژن قرار گرفتن)، سیاه است.

کومدون بسته (سر سفید) – تشکیل شده از سبوم، سلول های مرده ی پوست، باکتری و دیگر ضایعات در داخل فولیکول. این نوع جوش به رنگ گوشت به نظر می رسد. در این نوع جوش فولیکول مسدود شده است، در نتیجه سبوم اکسیده نشده.

جوش نوک تیز – یک جوش کوچک روی پوست که حاوی چرک هم نیست.

جوش چرک دار – جوشی که پر از چرک است ( چرک متشکل از گلبول های سفید خون و ضایعات فولیکولی است.). معمولا جوش چرکی نامیده می شود که از جوش نوک تیز بزرگتر است.

برآمدگی – یک جوش خیلی عمیق، شبیه به جوش نوک تیز. یک برآمدگی معمولا از بیشتر از یک فولیکول تشکیل شده است.

کیست – یک کیسه ی بسته شده از بافت. ممکن است حاوی هوا، مایع، سلول های مرده ی پوست و چرک باشد. در مورد جوش، کیست یک برآمدگی با تورم زیاد است ( گلبول های سفید خون). زخم مربوط به جوش در واقع به خاطر کیست هایی است که پاره می شوند.

میلیا – سفید، کوچک، سفت، توده ی مروارید شکل در زیر پوست که معمولا در اطراف چشم ها و بینی دیده می شود. متشکل از کراتین ( سلول های مرده ی پوست که به دام افتاده اند) می باشند. اغلب با نوع سر سفید اشتباه گرفته می شوند. این کیست های سفید کاملا بسته هستند، بنابراین نمی توانند استخراج شوند و فقط باید با لانست خارج شوند.

کومدون های باز و بسته با عنوان جوش های غیر التهابی تقسیم بندی می شوند. جوش نوک تیز و جوش های چرکی از نوع جوش های التهابی هستند.

درجه بندی جوش ها

انواع جوشها

درجه 1 – جوش های کوچکتر که اغلب کومدون های باز، برخی کومدون های بسته و تعدادی از جوش های نوک تیز در این بخش قرار می گیرند.

درجه 2 – بسیاری از کومدون های بسته، بیشتر کومدون های باز، جوش های چرکی و جوش های نوک تیز گاه به گاه

درجه 3 – پوست قرمز و متورم، بسیاری از کومدون ها، جوش های چرکی و نوک تیز

درجه 4 – معمولا جوش های کیستی و جای زخم ها

کلینیک فوق تخصصی پوست، لیزر و تناسب اندام آلومینا

مطالب مرتبط

از بين بردن همزمان تاتو و جای جوش از طریق لیزر درم... طبق مطالعات انجام شده، همان ليزري كه تاتو را از بين مي برد به بهبود جاي جوشها نيز كمك مي كند. آكنه، بيماري پوستي حال حاضر دنیا است. مطابق گفته سازم...
جوش های تیره روی باسن جوش تیره بر روی باسن شایع است و معمولا دلیلی برای نگرانی نیست. در بیشترین موارد درمان  آن در خانه بسیار ساده است. اگر آنها چرکی باشند نیاز است که ...
آیا میدانستید خود بدن میتواند آکنه های پوستی را در... دارو های زیادی وجود دارند که ادعا میکنند میتوانند اکنه های پوستی را درمان نمایند به خصوص اکنه هایی که در سنین نوجوانی بروز میکنندولی همچنان دارو ه...
لیزردرمانی برای برداشتن خال، زگیل و انواع ضایعات پ... انواع ضایعات پوستی (skin tags/legions/spots) برای برداشتن خال، زگیل و ضایعات پوستی شما کدام روش درمانی مناسب است؟ سلام دوستان خوبم. امروز از ضایعات ...
کدامیک باعث بروز آکنه های پوستی میشود؟رژیم غذایی ن... تقریبا تمام افراد در طی عمرشان حداقل  یکبار آکنه های پوستی را تجربه میکنند .بروز این اکنه ها با  ترشح مواد چرب  از غدد زیرپوستی بوجود می اید که من...
چگونه آکنه را درمان کنیم ؟ پروسیجر های زیبایی ممکن است همانند نوردرمانی و یا ماسک های شیمیایی به رفع جای آکنه کمک کنند در این پست به تعدادی از روش های رفع اکنه میپردازیم . ...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.