خانه / تزریق / آیا از بوتاکس می ترسید اما به آن احتیاج دارید؟ + فیلم

آیا از بوتاکس می ترسید اما به آن احتیاج دارید؟ + فیلم

آیا از بوتاکس می ترسید اما به آن احتیاج دارید؟ + فیلمReviewed by مریم اکبری زاده on May 16Rating:

محتوای این صفحه

محصولاتی که بهتر از بوتاکس عمل می کنند!!!

بوتاکس صورت

بوتاکس جوانب مثبت و منفی خودش را دارد. بیشترین مزیت بوتاکس این است که فورا پس از درمان، چین و چروک ها را از بین می برد و نتایج آن در طولانی مدت ماندگار است.

در ویدئوی زیر می توانید به صورت 3D تزریق بوتاکس را مشاهده کنید:

اما نشستن روی صندلی در مطب متخصص پوست و آماده شدن برای تزریق چندان خوشایند به نظر نمی رسد و ممکن است در برخی افراد ترس و وحشت ایجاد کند. ممکن است آمپول بوتاکس دردناک باشد و سبب کبودی شود. از آن گذشته، هزینه بوتاکس نیز ممکن است گران تمام شود که البته قیمت آن بسته به برند بوتاکس و مکانی که تزریق را انجام می دهید، متفاوت است. به هر حال قطعا بوتاکس درمانی، ارزان نیست.

اما با اندکی صبر و دنبال کردن جدی یک برنامه مراقبت از پوست در شب، می توانید پوستی صاف و بدون چین و چروک داشته باشید، بدون آن که تزریق کرده باشید. به گفته متخصصان پوست با تغذیه صحیح، ورزش و تحت کنترل در آوردن فشار و استرس نیز می توانید از مشکلات پوست تان بکاهید. با دنبال کردن سبک زندگی سالم، نه تنها پوست، بلکه کل بدن از نتایج مثبت آن حتی بیشتر از نتایج بوتاکس یا فیلر برخوردار می شود.

هنگامی که حرف از خطوط ریز و چین و چروک به میان می آید، محصولاتی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، معجزه می کنند و درست همان نتایج بوتاکس را به همراه دارند، در حالی که به میزان چشمگیری در هزینه تان صرفه جویی خواهد شد. همگی این محصولات دارای مزایا و برتری هایی مانند رفع لک و تیرگی پوست یا بازسازی سلول های پوستی هستند.

 

8 محصول که بهتر از بوتاکس عمل می کنند

شماره 8: سرم اسکین مدیکا TNS Essential

شماره 8: سرم اسکین مدیکا TNS Essential

سرم اسکین مدیکا

ترکیبات این سرم شامل اسید گاما آمینوبوتیریک (گابا)، اسید هیالورونیک و تری پپتید پالمیتیل می باشد. شاید از قبل با اسید هیالورونیک که مرطوب کننده و پُر کننده پوست است آشنا باشید؛ اما احتمالا گابا برای تان تازگی دارد. داشتن اطلاعات درباره آن واقعا ارزشش را دارد. گابا دارای تاثیر سفت کنندگی و انجماد است و درست مشابه بوتاکس عمل می کند. هنگامی که این عنصر با پپتید های تحریک کننده کلاژن ترکیب شده و در قالب یک سرم عرضه می شوند، به طور چشمگیری خطوط ریز و چین چروک ها را پُر کرده و آن را از بین می برد.

شماره 7: کرم دور چشم دکتر دنیس گروس (فلوریک + رتینول)

شماره 7: کرم دور چشم دکتر دنیس گروس (فلوریک + رتینول)

کرم دور چشم دکتر دنیس گروس

ترکیبات این کرم دور چشم شامل اسید گاما آمینوبوتیریک (گابا)، اسید فلوریک و رتینول می باشد. این کرم دور چشم نه تنها حاوی گابا و رتینول است که سبب کاهش ظهور خطوط و چین و چروک می شود، بلکه حاوی اسید فلوریک و اسید گالیک نیز می باشد که از پوست حساس زیر چشم در مقابل آسیب های ناشی از نور خورشید محافظت می کند و از سیاهی دور چشم نیز می کاهد.

شماره 6: ماسک سه گانه رویتالیفت لورئال مخصوص شب

شماره 6: ماسک سه گانه رویتالیفت لورئال مخصوص شب

ماسک رویتالیفت لورئال

ترکیبات این ماسک شب شامل پرو زیلن، اسید هیالورونیک و گیاه گوتوکولا (آب بشقابی) می باشد. این ماسک که در هر دراگ استوری یافت می شود، جایگزین مناسبی برای بوتاکس می باشد. روتالیفت لورئال به دلیل داشتن پرو زیلن، پوست را سفت و مستحکم می کند و به واسطه وجود اسید هیالورونیک و گیاه گوتوکولا، پوست را رطوبت رسانی و آسیب های زیست محیطی آن را ترمیم می کند.

شماره 5: سرم ضد چروک پیتر توماس راث

شماره 5: سرم ضد چروک پیتر توماس راث

سرم ضد چروک پیتر توماس راث

این سرم حاوی ترکیباتی چون کونوپپتید حلزون مخروطی و ماتریکسیل می باشد. راز اثربخشی این سرم ضد چروک در سم حلزون مخروطی مصنوعی آن نهفته است که قابلیت رفع چین و چروک ها را داراست و به پوست نرمی و لطافت می بخشد. این سرم با ارزش همچنین حاوی ماتریکسیل است که به افزایش تولید کلاژن کمک کرده و تیرگی، لک، چین و چروک و خطوط ریز را از بین می برد.

شماره 4: کرم جوانسازی استریوکتین

شماره 4: کرم جوانسازی استریوکتین

کرم جوانسازی استریوکتین

این کرم نرم کننده و مرطوب کننده مخصوص شب حاوی NIA-114 (اسید نیکوتین) می باشد. اسید نیکوتین سبب آب رسانی فوری و پُر شدن پوست می گردد. تداوم در استفاده از این کرم سبب محافظت پوست در مقابل رادیکال های آزادی است که منجر به تسریع روند پیری می شوند.

شماره 3: ماسک احیا کننده صورت شیسدو (حاوی رتینول خالص)

شماره 3: ماسک احیا کننده صورت شیسدو (حاوی رتینول خالص)

ماسک احیا کننده صورت شیسدو

ترکیبات این ماسک شب شامل رتینول و ویتامین C است. رتینول سبب رفع چین و چروک شده و پوست را رطوبت رسانی می کند. همچنین به بازسازی بافت و تون پوست کمک می کند. ترکیب شدن این ماسک با ویتامین C نیز به تحریک تولید کلاژن کمک می کند. عصاره گیاهی به کار رفته در این محصول نیز به پوست درخشندگی آنی می بخشد.

شماره 2: سرم احیا کننده و رفع چروک ریوایو اینتنسیت

شماره 2: سرم احیا کننده و رفع چروک ریوایو اینتنسیت

سرم احیا کننده و رفع چروک ریوایو اینتنسیت

این سرم از سم حلزون مخروطی مصنوعی تهیه شده است. شاید برای انجام بوتاکس برنامه ریزی کرده اید؛ اما جالب است بدانید که ماندگاری اثر این سرم به مراتب بیشتر از بوتاکس است. اثربخشی این سرم نیز مانند سرم ضد چروک پیتر توماس راث بوده و سبب از بین رفتن چین و چروک های عمقی می گردد.

شماره 1: پچ های مراقبت از پوست و ضد چروک ریدیفاین

شماره 1: پچ های مراقبت از پوست و ضد چروک ریدیفاین

پچ های مراقبت از پوست و ضد چروک ریدیفاین

این کرم حاوی ترکیباتی چون اسید هیالورونیک و الیگوپپتید است. هر یک از این پچ ها حاوی 100 مخروط مایع میکروسکوپی هستند که مملو از ترکیبات ضد پیری ای چون پپتید ها می باشند. پپتید ها به کاهش چین و چروک کمک می کنند و اسید هیالورونیک، خطوطی مانند خط خنده یا پنجه کلاغی های اطراف چشم یا لب را پُر می کند. هر بسته حاوی 10 پچ است که باید پیش از خواب از آن ها استفاده کرد. صبح حین برخاستن خواب متوجه نرمی و لطافت پوست تان خواهید شد.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

total beauty youtube

 

مطالب مرتبط

چگونه چشمانی بدون چین و چروک داشته باشیم... چگونه چشمانی بدون چین و چروک داشته باشیم   پوست اطراف چشم بسیار حساس و نازک می باشد و به راحتی  بر اثر خندیدن، دست مالیدن و... دچار چین و چ...
روش های مختلف رفع چین و چروک صورت...   جراحی زیبایی صورتجراحی زیبایی و سایر روش های پزشکی تعدادی گزینه های جراحی برای از بین بردن چین و چروک صورت در دسترس هستند. درم ابریژن Derma...
با فواید و مضرات تزریق بوتاکس آشنا شوید !... با فواید و مضرات تزریق بوتاکس آشنا شوید ! یکی ازبرترین مزایای تزریق بوتاکس ، محبوبیت فراوان در مقایسه با سایر روش های جوان سازی پوست است . تزریق ب...
سوالات متدوال در مورد بوتاکس (2)... سوالات متدوال در مورد بوتاکس بوتاکس نوعی سم به نام بوتولینوم است که در رفع چین و چروک کاربرد دارد . تزریق بوتاکس به طور معمول برای بهبود زیبای...
از بین بردن چین و چروک بدون بوتاکس!... دستور العمل طبیعی بجای بوتاکس     اکثر ما خواهان چیزهایی مانند مقام بالا (یا شغل خوب)، یک موجود خیالی، پیشانی صاف، و مقداری پول ...
دوباره جوان سازی صورت (پیشانی، دور چشم ها و ابروها... دوباره جوان سازی ناحیه بالای صورت (پیشانی، دور چشم ها و ابروها) استفاده از آکندگر ها یا پرکننده های روپوستی (ماده اى كه براى افزودن بر غلظت يا وزن ي...
اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

فرصت سرمایه گذاری پوست و زیبایی برای همه سرمایه داران (اینجا کلیک کنید)

مجموعه فوق تخصصی تهران اسکین  در صدد است تا بار دیگر تعدادی سرمایه گذار علاقه مند جهت خرید تجهیزات پزشکی استاندارد و پرکاربرد در ایران جذب نماید. ما ابتدا از کاربرد های عملی و فراوان دستگاهها و بازدهی بالای آن ها در جای جای ایران اطمینان حاصل می کنیم.

از مشاوران مالی و بازاریابان حرفه ای برای حفظ سرمایه سرمایه گذار و چند برابر سازی آن بهره می گیریم. قرارداد سالانه خرید شامل نصب، خدمات پس از فروش، آموزش عملی کار با دستگاه، نگهداری و به روز رسانی دستگاه ها با فروشنده را می بندیم. تهران اسکین جنبه های مالی، اعتبار فروشنگان و محصولات، تناسب آن ها با محیط و بیماران، مشکلات احتمالی دستگاه ها، درصد رضایت پزشکان و استقبال بیماران از تجهیزات را مرتب بررسی می کند.

سوال سرمایه گذار از مجموعه تهران اسکین: چرا تهران اسکین را برای سرمایه گذاری انتخاب کنم؟ پاسخ: تعداد تجهیزات پزشکی، مدلهای دستگاه ها، و کشورها و شرکت های سازنده آنقدر زیاد و متنوع است که خریدار بدون یک منبع اطلاعاتی بسیار پیشرفته در انتخاب آن ها حسابی سردرگم می شود.

آنچه ما داریم اطلاعات موثق و آگاهی از پشت صحنه موارد زیر است که با تجربه گران تیم های فوق تخصصصی پزشکی-درمانی-پژوهشی-بازاریابی در طی چندین سال به دست آورده ایم:

◄آگاهی از مزایا و معایب هر یک دستگاهها، کاربردهای هر یک، تناسب یا عدم تناسب هر دستگاه با شرایط فیزیکی و محیطی اشخاص

◄آگاهی از معتبر بودن یا نبودن شرکت ها و فروشندگان جهت اطمینان از خدمات پس از فروش

◄ ارتباط دایمی و قوی با مهندسان پزشکی خارج از کشور و پزشکانی که کار با دستگاهها را تجربه کرده اند

◄ آگاهی از بازار پزشکی و چون و چند استقبال مردم از دستگاه به خصوصی

◄آگاهی از کاربردهای درمانی و نتایج استفاده از تمامی تجهیزات با توجه به صدها و صدها پژوهش علمی- تجربی

◄ اطلاع از قیمت ها، کیفیت دستگاه، بازدهی آن، روش نگهداری آن و اعتبار ضمانت نامه

◄ حرفه ای بودن در خرید دستگاه ها با قیمت مقرون به صرفه و راندمان بالا

◄ در نظر گرفتن سود برگشتی برای سرمایه گذار با توجه به استفاده از تجهیزات به خصوص در بلند مدت در سرتاسر ایران

◄ موفقیت های قبلی در زمینه حفظ سرمایه سرمایه گذاران و چند برابر سازی آن منظور ما از خرید تجهیزات پزشکی-درمانی کدام تجهیزات است؟ پرکاربردترین تجهیزات پزشکی در دنیای امروز، دستگاه های جوانسازی-زیبایی و مراقبت از پوست و مو شامل انواع لیزرها، انواع پلاسما، انواع IPL و غیره. دستگاه های لیپوساکشن و پیکرتراشی دستگاه های لیپوترنسفر، بادی کانتورینگ و پیوند چربی دستگاه های تشخیصی و آنالیز پوست و مو دستگاه های مکنده دود دستگاه های تناسب اندام لیزرهای زنان لیزرهای درمان ضایعات عروقی تنوع گسترده تجهیزات پزشکی فوق و استفاده روز افزون از آن ها توسط جمع بی شماری از پزشکان و بیماران به موفقیت هر چه بیشتر تیم های سرمایه گذار انجامیده است.

 

تهران اسکین مرتب اطلاعات و دانش همه جانبه درباره تجهیزات پزشکی را در پایگاه داده خود جمع آوری، طبقه بندی و تحلیل و مقایسه می کند. ارتباط دایمی ما با شرکت ها و فروشندگان معتبر تجهیزات پزشکی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری های مختلف فراهم آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ،تماس بگیرید : 77189615-77189675

09027610748 خانم جعفری – خانم بیات (این خط دارای تلگرام نیز میباشد)

محصولاتی که بهتر از بوتاکس عمل می کنند!!! بوتاکس جوانب مثبت و منفی خودش را دارد. بیشترین مزیت بوتاکس این است که فورا پس از درمان، چین و چروک ها را از بین می برد و نتایج آن در طولانی مدت ماندگار است. در ویدئوی زیر می توانید به صورت 3D تزریق بوتاکس را مشاهده کنید: اما نشستن روی صندلی در مطب متخصص پوست و آماده شدن برای تزریق چندان خوشایند به نظر نمی رسد و ممکن است در برخی افراد ترس و وحشت ایجاد کند. ممکن است آمپول بوتاکس دردناک باشد و سبب…

مشاهده بازنگری

اگر این مطلب را می پسندید، به آن ستاره دهید!

User Rating: 4.59 ( 4 votes)
عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه
برترین مراکز لیزر را بیابید
بستن
شهر مورد نظر خود را برای دیدن لیست برترین مراکز لیزر موهای زائد انتخاب کنید.